Allikas: Juhendid.hitsa.ee

Tunniplaan

Õppija ja tema esindaja saavad vaadata „Avalikustatud“ staatuses tunniplaani õpperühmade, õpetajate, ruumide järgi või õppija personaalset tunniplaani. Tunniplaani koostab administratiivne töötaja.


Tunniplaani vaatamiseks tuleb:

  1. Vajutada menüüpunktile „Tunniplaan“
  2. Avaneb vorm (Joonis 1), millel saab valida, kas vaadata tunniplaani õpperühmade, õpetajate, ruumide järgi või sisseloginud kasutaja tunniplaani. Vaikimisi kuvatakse leht „Minu tunniplaan“, mis näitab sisseloginud kasutaja tunniplaani.
  3. Kasutaja saab valida nädalat, mille tunniplaani soovitakse vaadata, vajutades vormil noole ikoonile, kas paremas või vasakus suunas.
    Joonis 1 Tunniplaani valimise vorm


Hea teada:

  • Tunniplaanis kuvatakse tunnid erinevat värvi, vastavalt tunni õppetöö liigile. Tunniplaani vaatamise vormi päises kuvatakse legendina õppetöö liigid. Iga legendi väärtus kuvatakse erinevat värvi.
  • Üksiksündmuse sisu kuvatakse õppijale ainult siis, kui üksiksündmusega on seotud õpperühm, milles õppija õpib. Muul juhul kuvatakse üksiksündmus õppijale punase värviga ja sündmuse kohal on tekst „hõivatud“.
  • Kui tunniga on seotud mõni õppematerjal, siis tunniplaanis kuvatakse selle tunni peal õppematerjalide ikoon Õppematerjalid ikoon.png, millel vajutades avaneb tunniga seotud õppematerjalide vaatamise vorm.
  • Vormi allääres kuvatakse ikoon Ikoon tunniplaan.png, millel klõpsates laetakse alla tunniplaani ics-fail ning tunniplaani on võimalik importida isikliku seadme kalendrisse.